Červenec 2010

Lady Vanilka - Rozcestník

19. července 2010 v 14:03 | Miss *StrAnXi€* |  Lady Vanilka
Miss Vanilka (různé věci co se slečny Vanilky týkají)
Módní policie slečny Vanilky (hodnotím různé věci týkající se módy u Vanilky)
Nedostatky a trapasy u Vanilky (co provedla a čím se ztrapnila)
Super chvíle a plusy u Vanilky (co udělala dobrého)Bubblegum - Módní policie 0.1

19. července 2010 v 14:01 | Miss *StrAnXi€* |  Bubblegum módní policie
U Bubblegum, ani nevím proč, jsem zvolila jako první hodnocení této fotky, nějak mi padla pod ruku. Takže:
O kvalitě ani nemluvím, protože ty máš snad všechny fotky kvalitní. Ale hned ti u fotky něco vytknu. Růžová čelenka, černý náhrdelník, modré tílko, černá sukeň, růžové legíny a modré boty?? Nevím, ale taková kombinace se mi nelíbí a k tomu ty tkanice...Mám ráda kombinaci každá tkanička jinak, ale ne ke všemu oblečení...Zase ale máš u nohou hezké předměty, to se mi líbí. Póza je fajn a tváříš se mile....

Známka: 2


Sháním...

19. července 2010 v 13:40 | Miss *StrAnXi€* |  Blog a já
Ahoj lidi, nějako se mi to vymyká z rukou. Dess je příšerný a nestíhám. Takže sháním toto:

Spoluadminku!!!
Podmínky: Musíš mít ICQ, musím ti důvěřovat, musíš být aspoň 2x do týdne na blogu, nekrást hesla, nepomlouvat mě, být upřímná, nehledat blechy, nebýt sprostá, psát s háčkama a čárkama (prostě jako já)....
Atd: Pořád budu hlavní adminka já, ale ty tu budeš taky. Když článek co napíšeš se mi nebude líbit, tak ho vymažu! Když nemáš někoho ráda tak ne že o něm bude psát jen to hnusné! O úpravu blogu se budu starat já, takže když budeš chtít udělat novou rubriku, musíš se o tom se mnou poradit. Většinou ti řeknu co bys mohla napsat atd....Kdyžtak napiš na moje ICQ: 498504581 a domluvíme se ještě.
Přihláška:

Přezdívka:
ICQ:
Máš jiný blog?(jaký?):


Grafičku!!!
Podmínky: Mít ICQ, musím ti věřit, když řeknu udělej dess nesmíš odmlouvat,aktivnost
Atd: Grafička nesmí odmlouvat když řeknu chci takovej dess, má ho udělat. Bude dělat klikačky, ikony, popisky a dess....Kdyžtak se domluvíme na ICQ!
Přihláška:

Přezdívka:
ICQ:
Blog:
Ukázka nějakého dessu:


Tak to by bylo prozatím vše!

Lady Vanilka - Módní policie 0.1

19. července 2010 v 12:19 | Miss *StrAnXi€* |  Vanilčina módní policie
Tak jako první fotku jsem si vybrala tuto, protože se u ní u hodně blogách spekuluje a u mě to zní takhle:
Vlásky máš hezky zatočené, ale spíš to vypadá jako kdyby ses neučesala, protože jedna kudrlinka jde tam a druhá sem. Zajímavě se díváš. Ale jak vidím, máš bíle tričko tak proč hnědé stíny? Taky to obočí je tršku rozrostlé. Promiň =( Je pěkné že se díváš do zrcátka, ale ta fotka je nic moc...Nemyslím to zle!

Známka: 4

Tezera Holíková - Ovšem že pár fotek neuškodí =D

19. července 2010 v 12:09 | Miss *StrAnXi€* |  Miss Holíková
No, Terka mi napsala koment k článku jak jsem psala že se vystavuje atd...No s tím souhlasím, pár fotek s výstřihem neuškodí to je pravda, ale ty jich tam máš Tery teď docela dost no...Ovšem nemyslím to zle ;)

Teres Xeina - Módní policie 0.2

18. července 2010 v 19:46 | Miss *StrAnXi€* |  Xeinina módní policie
Tentokrát jsem si vybrala tuto fotku Xeiny. Tak se do toho pustíme =) Kvalita fotky je úžasná, a má krásné bílé pozadí. Nevím, zda je to pozadí upravené, ale vypadá jako profesionální. Moc se mi ale nelíbí ten ,,namodralý" efekt. Nevím proč, ale je to takové nepřirozdené. Tričko je pěkné, ale bez nápisu by bylo hezčí. Vestička je moc pěkná =) Toš aj rifle a boty. Hezky sis k tomu sladila nehtíky a máš hezky upravené vlásky. Namalovala ses také moc hezky a tváříš se zajímavě. Tahle fotka se ti povedla =)

Známka: 1-

Teres Xeina - Módní policie 0.1

18. července 2010 v 19:39 | Miss *StrAnXi€* |  Xeinina módní policie
Kvalita fotky je super. Máš moc hezké legíny (nebo co to je =D) a nehtíky. Fotka vypadá jako z modelingové agentury =) ;) Ale máš rozmazanou tužku na oči. Třeba to je tak udělaný schválně ale mě se to moc nelíbí. A také se mi moc nelíbí jak máš skloněnou hlavu. Zvětšuje ti to pusu a... prostě se mi to nelíbí. Na fotce máš moc hezů vlásky.

Známka: 2-


Teres Xeina - Rozcestník

18. července 2010 v 19:30 | Miss *StrAnXi€* |  Teres Xeina
Miss Xeina (různé věci co se slečny Xeiny týkají)
Módní policie slečny Xeiny (hodnotím různé věci týkající se módy u Xeiny)
Nedostatky a trapasy u Xeiny (co provedla a čím se ztrapnila)
Super chvíle a plusy u Xeiny (co udělala dobrého)

Bubblegum - Nemusí být za každou cenu namalovaná

18. července 2010 v 0:15 | Miss *StrAnXi€* |  Bubblegum super chvíle a plusy
Bubblegum mě teď potěšila, a to moc =) Je styl barbie, a skoro všechny barbie musí být namalované. Bubblegum mě ale potěšila že na blog dala i fotku kde není namalovaná, a sluší jí to! Jak myslíte vy?


Tereza Holíková - Nevystavuje se nějako moc?

18. července 2010 v 0:10 | Miss *StrAnXi€* |  Holíkový nedostatky a trapasy
Další věc. Nejsem jediná co si toho všimla ale prohlídněte si její fotky. Nevystavuje se Terka moc? Vyšpuluje zadek a výstřihy...Co si o tom myslíte vy??


Tereza Holíková - Byla snad posedlá sama sebou?

17. července 2010 v 23:44 | Miss *StrAnXi€* |  Holíkový nedostatky a trapasy
Koukám na Terčiny fotky...Jsou asi měsíc staré a Terka na nich kouká jen na sebe. Byla snad posedlá svým pohledem? Nebo pořád je? A nebo neměla nápad na fotky a fotila furt stejné? No, posuď sama...


Co je na tom stejné? Přece ten pohled! Pořád se koukala do mobilu jak vypadá. No.....Jak to působí na vás?Tereza Holíková - Nový dess

17. července 2010 v 23:38 | Miss *StrAnXi€* |  Miss Holíková
Terka změnila dess. Abych pravdu řekla tak se mi fakt vůbec, ale ani kapku nelíbí! Je tam sice tygří vzor, co mám já ráda, ale působí na mě moc výrazně, a to se mi nelíbí. Promin, ale je to můj upřímný názor.

Bubblegum a něco o ní

17. července 2010 v 23:35 | Miss *StrAnXi€* |  Miss Bubblegum

Jméno: Nikol
Příjmení: Chrástová
Přezdívka: Bubblegum

Nikča mi už od prvního pohledu přišla jako hrozně fajn holka, a nemýlila jsem se. Nikol je z fotek fakt hodně sympa. Také si s ní píšu na ICQ, a je fajn. Patří do starších blogerek, je jí 17 let. Fotí pro modelingovou agenturu a umí se pořádně odvázat, je s ní sranda a má úžasný blog! Je ovšem zase o ní xD ale má tam videa, fotky, hlášky, děníček...Nikča je fakt super holka, nevím jak pro vás, ale na mě působí takhle a taky pro mě taková je =)

O kom mám psát?

17. července 2010 v 23:25 | Miss *StrAnXi€* |  Blog a já
Chceš aby se tu o tobě psalo? Jsi na správné adrese. Ono se o tobě vlastě může psát i když nechceš, ale jestli chceš, tak mi do komentů vyplň:

Jméno:
Blog:
Upoutávka na tvůj blog:

Beru pouze autorské blogy, ale ne všechny! Není to tak jednoduché. Budu psát pouze o blogách co zaujmou nebo tak. Ale neberu každého. Ovšem zkusit to můžeš =)

Tereza Holíková a něco o ní

17. července 2010 v 23:18 | Miss *StrAnXi€* |  Miss Holíková
Jméno: Tereza
Příjmení: Holíková
Přezdívka: Teres

Z fotek mi Terka příjde jako namyšlená bárbína. A taky poslední dobou se hoodně změnila. Začala nosit výstřihy, oblíkat se jako .... divně no xD neustále špulit na fotkách pusu....Nevim jak vám, ale mě osobně se její nová image prostě nelíbí...A když si o sobě ví, že na fotkách vypadá namyšleně, proč se tak fotí?! Nechápu to...Terka je docela fajn, ale už se mi nezamlouvá jako dřív. Byla to ta pěkná nevinná Terka, ale teď...Nevím no. Každopátně je to její věc a nikdo s tím nic neudělá. Každý se mění podle sebe. A to jestli se mi to nelíbí, s tím nic nenadělám, to je jen a jen na Terce. Píše se s ní ale docela dobře ale prostě mi nevyhovuje ta image....

Lady Vanilka a něco o ní

17. července 2010 v 23:05 | Miss *StrAnXi€* |  Miss Vanilka
Jméno: Michaela
Příjmení: Vančurová
Přezdívka: Lady Vanilka

Míša je fajn holka =) Také si s ní píši na ICQ =) Podle fotek mi Míša přišla že bude asi hodně drškatá, ale to není vůbec pravda. Míša je hrozně fajná holka. Blog má o sobě. Má moc hezký nový dess =) A přeji vše nej tvému blogu =) Sice je to opožděné ale přece jen =) Na Míše mě akorát zklamal retuš x( Nemám proti němu nic, ale na některých fotkách je to fakt příšerný...Upřímně ti říkám, že ti retuš nesedí a myslím že ho nepotřebuješ, si hezká i bez něj =) Jinak mám Míšu ráda moooc =) To je můj názor =)


Teres Xeina a něco o ní

17. července 2010 v 22:52 | Miss *StrAnXi€* |  Miss Xeina
Jméno: Tereza
Příjmení: Červená
Přezdívka: Teres Xeina

Podle mě je Terezka moc milá holčina =) Píšeme si na ICQ, navštěvuji jí blog a někdy i ona mě. Podle fotek na mě působí sympaticky a taková i ona je. Má moc hezký blog. Je to dívčí blog a myslím že se jí opravdu povedl! Terka začala poslední dobou aj fotit nádherné fotky, zdají se i umělecké =) Nevím, jaké vztahy máte vy k ní, ale podle mě je to úplně úžasná dívčenka =)

Vítejte v novém paparazzi blogu!

17. července 2010 v 22:41 | Miss *StrAnXi€* |  Blog a já
Ahoj lidi!
Jmenuju se *LuSSy**StrAnXi€* a tenhle blog jsem si založila za dobrým účelem. Bude o různých blogách. Mě můžete znát z blogu www.lussy-kasanova.blog.cz ale o sobě tu moc psát nebudu. Tenhle paparazzi blog nebude na lidech hledat každou blešku, ale bude tu hledat pouze upřímné názory. Tento blog byl založen 17.7.2010 po 22 hodině...Snad se tu příjemně pobavíte!