Blog a já

Sháním...

19. července 2010 v 13:40 | Miss *StrAnXi€*
Ahoj lidi, nějako se mi to vymyká z rukou. Dess je příšerný a nestíhám. Takže sháním toto:

Spoluadminku!!!
Podmínky: Musíš mít ICQ, musím ti důvěřovat, musíš být aspoň 2x do týdne na blogu, nekrást hesla, nepomlouvat mě, být upřímná, nehledat blechy, nebýt sprostá, psát s háčkama a čárkama (prostě jako já)....
Atd: Pořád budu hlavní adminka já, ale ty tu budeš taky. Když článek co napíšeš se mi nebude líbit, tak ho vymažu! Když nemáš někoho ráda tak ne že o něm bude psát jen to hnusné! O úpravu blogu se budu starat já, takže když budeš chtít udělat novou rubriku, musíš se o tom se mnou poradit. Většinou ti řeknu co bys mohla napsat atd....Kdyžtak napiš na moje ICQ: 498504581 a domluvíme se ještě.
Přihláška:

Přezdívka:
ICQ:
Máš jiný blog?(jaký?):


Grafičku!!!
Podmínky: Mít ICQ, musím ti věřit, když řeknu udělej dess nesmíš odmlouvat,aktivnost
Atd: Grafička nesmí odmlouvat když řeknu chci takovej dess, má ho udělat. Bude dělat klikačky, ikony, popisky a dess....Kdyžtak se domluvíme na ICQ!
Přihláška:

Přezdívka:
ICQ:
Blog:
Ukázka nějakého dessu:


Tak to by bylo prozatím vše!

O kom mám psát?

17. července 2010 v 23:25 | Miss *StrAnXi€*
Chceš aby se tu o tobě psalo? Jsi na správné adrese. Ono se o tobě vlastě může psát i když nechceš, ale jestli chceš, tak mi do komentů vyplň:

Jméno:
Blog:
Upoutávka na tvůj blog:

Beru pouze autorské blogy, ale ne všechny! Není to tak jednoduché. Budu psát pouze o blogách co zaujmou nebo tak. Ale neberu každého. Ovšem zkusit to můžeš =)

Vítejte v novém paparazzi blogu!

17. července 2010 v 22:41 | Miss *StrAnXi€*
Ahoj lidi!
Jmenuju se *LuSSy**StrAnXi€* a tenhle blog jsem si založila za dobrým účelem. Bude o různých blogách. Mě můžete znát z blogu www.lussy-kasanova.blog.cz ale o sobě tu moc psát nebudu. Tenhle paparazzi blog nebude na lidech hledat každou blešku, ale bude tu hledat pouze upřímné názory. Tento blog byl založen 17.7.2010 po 22 hodině...Snad se tu příjemně pobavíte!
 
 

Reklama