Miss Holíková

Tezera Holíková - Ovšem že pár fotek neuškodí =D

19. července 2010 v 12:09 | Miss *StrAnXi€*
No, Terka mi napsala koment k článku jak jsem psala že se vystavuje atd...No s tím souhlasím, pár fotek s výstřihem neuškodí to je pravda, ale ty jich tam máš Tery teď docela dost no...Ovšem nemyslím to zle ;)

Tereza Holíková - Nový dess

17. července 2010 v 23:38 | Miss *StrAnXi€*
Terka změnila dess. Abych pravdu řekla tak se mi fakt vůbec, ale ani kapku nelíbí! Je tam sice tygří vzor, co mám já ráda, ale působí na mě moc výrazně, a to se mi nelíbí. Promin, ale je to můj upřímný názor.

Tereza Holíková a něco o ní

17. července 2010 v 23:18 | Miss *StrAnXi€*
Jméno: Tereza
Příjmení: Holíková
Přezdívka: Teres

Z fotek mi Terka příjde jako namyšlená bárbína. A taky poslední dobou se hoodně změnila. Začala nosit výstřihy, oblíkat se jako .... divně no xD neustále špulit na fotkách pusu....Nevim jak vám, ale mě osobně se její nová image prostě nelíbí...A když si o sobě ví, že na fotkách vypadá namyšleně, proč se tak fotí?! Nechápu to...Terka je docela fajn, ale už se mi nezamlouvá jako dřív. Byla to ta pěkná nevinná Terka, ale teď...Nevím no. Každopátně je to její věc a nikdo s tím nic neudělá. Každý se mění podle sebe. A to jestli se mi to nelíbí, s tím nic nenadělám, to je jen a jen na Terce. Píše se s ní ale docela dobře ale prostě mi nevyhovuje ta image....
 
 

Reklama